www.weymouthaapsalu.com    
 

 

Tere Tulemast - Welcome!

13ndal juunil 2008ndal aastal Weymouthi (Suur-Britania) ja Haapsalu (Eesti) linnad kohtuvad. Nende vahel asuva 3468 miili tõttu pole neil linnadel enne seda kuupäeva olnud midagi, mis neid ühendaks.

Kuid 13ndal juunil 2008ndal aastal see muutub. Kell 07:00 avatakse veebilehekülg

'www.weymouthaapsalu.com', pakkudes võimaluse "Kaksiklinna" sõpruse tekkimiseks nende kahe linna vahel.   Kõik eluvaldkonnad linnades on veebikeskkonda üles loetletud, mis tähendab, et ühendust saab hakata looma kõigest telefonikõne või e-maili kaudu. Kumbki linn ei kohustu millekski, mistõttu sõpruse arendus sõltub neist Inimestest, kes veebilehekülje avastavad.

Et tähistada linnade võimalikku kohtumist on loodud muusikapala nimega "The Binding / Ühendus" ja tähistamise käigus pakutakse lili.

Enne seda kõike toimub lühike privaatne kokkusaamine ruumis A120.   Kooride kui kahe erineva linna lindistusi mängitakse koosviibimise vältel samaaegselt erinevates ruumides.

Selleks tähistamiseks on üle 50ne inimese on ühendanud jõud lootuses, et kaks linna leiavad teineteist. Väga suur aitäh teile kõigile, kes on andnud oma aega , et see üritus võimalik oleks.

Te olete kõige tuleva lootuses igati teretulnud sellest tähistamisest osa võtma.

 

Kodus

 
Demograafilne

Ajalugu

Kokku Ühendama

Ütleb 'Tere'

Kalander
Laul Linnale
Pildid

Kaasa Aitama

Sponsorlus
Tulevikus
Tänan